Mining Yaparak Steam Oyunu Kazan

Merhaba arkadaşlar daha önceden görülmemiş konsept karşıma internette araştırma yaparken çıktı. Konsept olarak ekran kartınızla mining yaparak oyun satın alma platformu olarak bir girişim çıktı. Başlığı gördüğümden itibaren oyuncu olarak ilgimi çekti. Sistem pek duyulmadığından acaba scam bir yapı diye denemeye koyuldum. Kendimde deneyimleyerek mining yaparak ilk steam almış bulundum. Uygulama içerisinde Trustpilot üzerinden oldukça iyi puan almış durumda. Alınan diğer puanlara bakıldığında eksi veren kişiler sistemi pek anlamayıp öylesine verilen puanlar olarak görülüyor. Bu tür sistem için orta düzeyli ekran kartı olması gerekmektedir.

Mining Yaparak Steam Oyunu Kazanma

Sistem gayet basit programla başlıyor. Sisteme ilk kurulumda girişiniz mail adresinizle kayıt olarak girişinizi sağlıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan kısımda Start kısmını göreceksiniz tıkladığında Prepping yazacak. Sistem kendini hazırladığında Chopping yazdığında kazma işlemi başlayacaktır. İşlem bu kadar basit daha sonra ekran kartıyla mining işlemine başlayacaktır.

Mining Yaparak Steam Oyunu Kazan

 

Program deneyimleri Artı Yönleri

Mining yapan arkadaşlar illa ki burada olacaktır. Normal minin programları ekran kartının %100’ünü kullanarak hareket etmektedir. Hatta CPU kullanarak normal işlerinizi yapamaz hale gelirsiniz. Bu program kesinlikle bu durum mevcut değil. Şaşırdığım nokta da bu oldu.

Normal oyun oynar gibi bir kullanma sistemine sahip oluyor ekran kartını da az kullanarak hareket ediyor. Isı derecesi olarak en fazla 70 derece gördüm. Oyun oynadığım zaten o şekil oluyor. Bütün işlerimi program açıkken çok rahat yapabiliyorum. Bilgisayarım da iş yaparken bir yandan da oyun parası da birikmiş oluyor.

Diğer artı yönü olarak ülkemizde dolar kuru farkından dolayı bazı oyunlar baya pahalı gelebiliyor. Burada da bazı size pahalı gelebilir. Seçimleri ona göre yapmanız gerekiyor. Ama genel olarak baya uygun oyunlar bulunuyor.

Örnek olarak aşağıda belirttiğim Doom oyununu 6.63 dolara aldım ülkemizde bu 99 Türk lirasına satılıyor. Hem mining yaparak kazanmış oldum hem de para cebimde kalmış oldu. Oyunları satın almak için bakiye biriktiğinde ana ekranda Store alanı var. Bu store  alanında oyunları göz atarak bakiyenizle satın alabilirsiniz. Bir kaç dakika içerisinde bu alana girerek kodunuz  gelmiş oluyor.

Mining Yaparak Steam Oyunu Kazan

Programı kullanacak arkadaşlar içinde masaüstü ayar programı bu şekilde olursa sizin için daha iyi olacaktır.

Mining Yaparak Steam Oyunu Kazan

Burada yer alan resimde kazanç tablom yer almaktadır. Son 24 saatte 0.40 cent kazanmışım. Bu durum bilgisayardaki çalıştırdığınız zamana göre değişiyor. Tabiki de 24 saat açık değil. Açık olduğu süre boyunca programı açıyorum.

Ekran kartına göre mining işlemi olacağından orta seviye ekran kartı  olması yararınıza olacaktır. Benim ekran kartım NVDIA GEFORCE GTX 1050 Tİ olarak kullanıyorum. Bu konuda merak edenler olacaktır.

Mining Yaparak Steam Oyunu Kazan

Son olarak referans kazançları burayı keşfedemedim. Referans kazancı olduğunda sizlere referansa 2 kat kazanç gittiğini söylüyor. Burayı denemem lazım bu yüzden paylaşma gereği duyuyorum. Umarım referansımdan kayıt olursunuz.

Buraya girmek için kayıt olduğunuzda isminize tıklayarak sol tarafta yer alan Referrals kısmına tıklayarak altta vermiş olduğum referans kodunu kod kısmına yapıştırın Submit butonuna tıklayın. Bu şekilde referans sistemi aktif olmuş olacak.

Mining Yaparak Steam Oyunu Kazan

Referans Kodu:  DKV00I

Program İndirme Linki : Buraya  Tıklayın

Yorum yapın