Makale Yazarak Para Kazanabileceğiniz Yerler 01 – Güncel

Merhaba arkadaşlar bu yazımda makale yazarak para kazanabileceğiniz yerleri önericem. Bu yerleri kendimde keşfedip size aktarmaya başlıcam. Bu konu sürekli olarak güncellenecek.

Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Makale yazmak, yeni bir ihtiyaç haline geldi. Gelişen web site sektörlerinde içerik ihtiyacı oldukça fazla olmaktadır. Site sahipleri yeterli zamana sahip olmadığı için belli içerikleri başkalarına yazdırmak isterler. Bu yüzden makale yazarlarına başvururlar. Makale yazarları, istenilen içeriği kelime bazında ücretlendirme yaparak yazıyı yazar ve para kazanırlar. Ücretlendirme tutarı değişiklik göstermektedir. Bu konu üzerinde uzun bir içerik olarak güncelleceğim.

Makale Yazarak Para Kazanma Yerleri

1- R10.Net Makale Yazarak Para Kazanma

Türkiye’nin en büyük webmaster forumlarından biri R10.net üzerinden müşterilerden makale yazarak para kazanabilirsiniz. Üye alımları sınırlı olduğu için kayıt esnasında kendinizi ve yaptığınız işleri tanıtmanız gerekmektedir. Yeni arkadaşlar için özel rehber sitemde sunulacaktır. Siteyi kayıt olduğunuz Makale siparişlerini takip ederek müşteri bulabilirsiniz. Ayrıca hazır makalelerinizi satışa sunarak da para kazanbilirsiniz.

İçerik Güncellenmeye Devam Edecek.

 

Yorum yapın